Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    RFID CARDS ve RFID TAGS'ın üretimini tam olarak desteklemek için, kalite ve teknolojinin profesyonel gereksinimlerini karşılamak için dört üretim hattını bulduk. Geçtiğimiz yirmi yıldaki yüksek hız ve istikrarlı gelişimle ZD Technology Group, elektronik etiketler (RFID) ve dünyanın en büyük akıllı kart üreticisi üreticisinden akıllı kartlar gibi akıllı bir çip ürün çözümleri ve uygulamaları geliştirmiştir. Elektronik etiketler (RFID) Akıllı kartlar ve diğer akıllı çip bilgi yönetimi çözümleri ve araştırma ve geliştirme, uygulama; UV çevre baskısının çeşitli türleri ileri teknoloji ambalajlama çözümleri ve kapsamlı, çeşitlendirilmiş ve küresel çok yönlü şirketlere yönelik uygulamalara sahiptir.

  • OEM / ODM

    ZDCARD Teknoloji Grubu, ilgili devlet bakanlıklarına ve komisyonlarına ve bir dizi il ve şehre ve projenin tasarım ve yapımındaki büyük projelerinin bilgeliğine veya bir kısmına katılmıştır; Moskova trafik yönetim sistemine, Moğolistan ehliyet yönetim sistemine, Letonya şehir yönetim sistemine, Sistem yükseltmelerine ve diğer deniz aşırı devlet bilgi sistemi yapılarına katıldı; Rus ve İngiliz trafik kartı sistemi kart uygulaması terminal ekipmanı tedarikçileri; Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve diğer ülkelerde çok sayıda ulusal kimlik kartı, Nijerya, 2015 başkanlık seçiminde seçmen, Kart güvenlik ürünleri çözümleri ve ürün tedarikçileri; Orta Doğu ve Güney Afrika, çok sayıda ulusal ATM banka kartı, akıllı kart ürünü, Doğu Avrupa, çok sayıda ulusal demiryolu geçişi tek yön bilet ve hediye kartı ürün tedarikçisi; Çin'deki 2008 Olimpiyat Oyunlarına, anma kartı ve ilgili ürünleri sağlama, ürün tasarımını ve tedarikini anma; Pekin, Chongqing, Chengdu ve diğer metro, Hubei, Pekin Shen, Hebei, Jilin, Anhui ve terminal veri toplama ve ürün temini sağlamak için diğer otoyollar için; Oyuncak tanınmış şirketler için 2016 Avusturya Entertainment Co, Ltd Akıllı bir oyun Araba ağı puanlama platformu APP sistem geliştirme ve tedarik gibi 20 milyon yarış veri toplama ürünleri sağlayın. China Mobile, Irak Telekom, Vietnam Mobile, Moğolistan Telekom, Russia Telecom, Yemen Mobile stratejik ortak; Wal-Mart, Carrefour, Lotte Alışveriş Merkezi, BESTBUY, McDonald's, KFC, Çin Gome, Wangfujing Alışveriş Merkezi, Apollo Business Group Uzun süreli ortak.

  • Ar-Ge
    Bilim ve Teknoloji Endüstri Parkı, 20.000 metrekareyi aşkın teknoloji araştırma ve geliştirme odası, RFID İnternet teknolojisi laboratuvar ve test odası, iş ofisi, yüksek temiz atölye, personel dairelerinin toplam inşaat alanı ile 20 mu bir alanı kaplamaktadır. Üst düzey mühendisler ve üst düzey teknisyenler dahil olmak üzere, özellikle 60 kişiden fazla olmak üzere toplam 300 çalışan, dünyanın önde gelen Ar-Ge düzeyi ile yüksek kalitede, profesyonelin özü olarak profesör Dr. Dr. ve tasarım ekibi ve Stanford Üniversitesi, Carnegie Mellon Üniversitesi, Tsinghua Üniversitesi, Sun Yat-sen Üniversitesi, Çin Bilimler Akademisi ve diğer yerli ve yabancı birinci sınıf kurumlar ve araştırma kurumları ile ilgili işbirliğini yürütmek üzere. Yüksek güvenlikli akıllı kart işletim sistemi, yüksek güvenlikli şifre kimlik doğrulama teknolojisi, RFID akıllı terminal teknolojisi, iki boyutlu kod lazer tarama teknolojisi ve diğer yapay zeka ağı logosu ve çekirdek teknolojinin akıllı algılama alanları ve bağımsız fikri mülkiyet haklarındaki şirketler.

İletişim bilgileri
Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Linda

Tel: 13973174042

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)