Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

ZDCARD Group, Shengzhen ZDCARD Industrial Co., LTD'ye dayanmaktadır.20 yılı aşkın bir süredir yüksek hızlı geliştirmenin ardından, Ar-Ge ve samrt kart, çip ve RFID Etiket üretimini entegre ediyoruz.Ar-Ge, uygulama ve proje uygulaması için sistem çözümü sağlıyoruz.

 

Her türlü şeffaf ön baskılı ambalaj ve büyük ebatlı plastik özel baskı da üretmekteyiz.Yıllık satış hacmi 200 milyon RMB'nin üzerinde olan ulusal yüksek teknoloji ürünü çok uluslu bir şirketiz.Longgang Bölgesi, Shenzhen'de 20.000 metrekareyi kapsayan sanayi bölgesi.Çin'in en büyük ve en güçlüsü olan akıllı kartlar, RFID Etiketler ve PVC paket üretimi ve Ar-Ge'sini içermektedir.Son 20 yılda 65'in üzerinde ülkeden misafir ağırladık ve küresel bir iş ağı kurduk.

 

 

Akıllı kart, Kimlik yönetimi ve ticari faaliyetlerde yaygın olarak kullanılan kimlik kartı, IC kartı ve manyetik kart olarak bilinir.

RFID etiketleri, Nesnelerin İnternetinin en önemli parçasıdır.İnsanların iş verimliliğini artırmak için nesneleri ve interneti birbirine bağlamasına yardımcı olur.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Zhengdong Bilim ve Teknoloji Grubu, ilgili devlet bakanlıklarına ve komisyonlarına ve bir dizi il ve şehre ve projenin tasarım ve yapımındaki büyük projelerinin bilgeliğine ya da bir kısmına katıldı; Moskova trafik yönetim sistemine, Moğolistan ehliyet yönetim sistemine, Letonya şehir yönetim sistemine, Sistem yükseltmelerine ve diğer deniz aşırı devlet bilgi sistemi yapılarına katıldı; Rus ve İngiliz trafik kartı sistemi kart uygulaması terminal ekipmanı tedarikçileri; Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve diğer ülkelerde çok sayıda ulusal kimlik kartı, Nijerya, 2015 başkanlık seçiminde seçmen, Kart güvenlik ürünleri çözümleri ve ürün tedarikçileri; Orta Doğu ve Güney Afrika, çok sayıda ulusal ATM banka kartı, akıllı kart ürünü, Doğu Avrupa, çok sayıda ulusal demiryolu geçişi tek yön bilet ve hediye kartı ürün tedarikçisi; Çin'deki 2008 Olimpiyat Oyunlarına, anma kartı ve ilgili ürünleri sağlama, ürün tasarımını ve tedarikini anma; Pekin, Chongqing, Chengdu ve diğer metro, Hubei, Pekin Shen, Hebei, Jilin, Anhui ve terminal veri toplama ve ürün temini sağlamak için diğer otoyollar için; Oyuncak tanınmış şirketler için 2016 Avusturya Entertainment Co, Ltd Akıllı bir oyun Araba ağı puanlama platformu APP sistem geliştirme ve tedarik gibi 20 milyon yarış veri toplama ürünleri sağlayın. China Mobile, Irak Telekom, Vietnam Mobile, Moğolistan Telekom, Russia Telecom, Yemen Mobile stratejik ortak; Wal-Mart, Carrefour, Lotte Alışveriş Merkezi, BESTBUY, McDonald's, KFC, Çin Gome, Wangfujing Alışveriş Merkezi, Apollo Business Group Uzun süreli ortak.

Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : ZDCARD

No. Çalışanları : 100~300

Yıllık satış : 5000000-8000000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen ZDCARD Technology Co., Ltd. Sertifikalar